ОШ "Јанко Веселиновић" Шабац Кроз времена стара, кроз времена нова, ко се у Јанковој школи кали и свет му је мали!    

Вести

2. Apr. 2016Резултати 4. окружног такмичења из књижевности "Књижевна олимпијада"

VII РАЗРЕД

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

МЕСТО

Име и презиме наставника

Број бодова

Ранг

 

Дејана Саватић

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Снежана Станарчић

20

I

 

Кристина Калабић

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Јелена Ћосић Станковић

20

I

 

Алекса  Видић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

20

I

 

Катарина Пантелић

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Ивана Поповић

20

I

 

Владислав Станковић

ОШ „Вук Караџић“

Шабац

Весна Вуковић

19

I

 

Јања Јанковић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Светлана Тошић

19

I

 

Ангелина Полић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Светлана Тошић

19

I

 

Александра Митровић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Светлана Тошић

19

I

 

Јована Милошевић

ОШ „Јанко Веселиновић”

Шабац

Дарија Теодоровић Мирковић

18

II

 

Андреа Аксић

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Светлана Грујић

18

II

 

Марија Бурсаћ

ОШ „Вук Караџић“

Шабац

Весна Вуковић

18

II

 

Дуња  Љубишић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

18

II

 

Анастасија  Јанковић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

18

II

 

Јелена Адамовић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Слађана Бекић

18

II

 

Марија  Живановић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Слађана Бекић

18

II

 

Јелена Баругџић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

18

II

 

Кристина Ковачевић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Светлана Тошић

18

II

 

Стефан Гвозденовић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Светлана Тошић

18

II

 

Дејана Бајевић

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Сања Цвејић

18

II

 

Милица Трифуновић

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Ивана Поповић

18

II

 

Кристина Павловић

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Ивана Поповић

18

II

 

Вукашин Марковић

ОШ “Мића Станојловић”

Коцељева

Татјана Јеремић

18

II

 

Јана Максимовић

ОШ „Јанко Веселиновић”

Шабац

Дарија Теодоровић Мирковић

17

II

 

Лена Вујовић

ОШ „Јанко Веселиновић”

Шабац

Дарија Теодоровић Мирковић

17

II

 

Вељко Алексић

ОШ „Мајур“

Мајур

Слађана Поповић

17

II

 

Милица Трипуновић

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Јелена Ћосић Станковић

17

II

 

Наташа Марић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Јелена Ђорић

17

II

 

Никола Лазаревић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

17

II

 

Кристина Зејак

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Сања Цвејић

17

II

 

Јован Ђурђевић

ОШ “Мића Станојловић”

Коцељева

Мирјана Блажић

17

II

 

Јована Алексић

ОШ „Јован Цвијић“

Змињак

Драгана Јоцић

16

III

 

Милица  Којић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

16

III

 

Михаило Стевић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Јелена Ђорић

16

III

 

Сенка Орешковић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Славица Топић

16

III

 

Марија Илић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Славица Топић

16

III

 

Богдан Павловић

ОШ “Мића Станојловић”

Коцељева

Татјана Јеремић

16

III

 

Јована Миљковић

ОШ „Јанко Веселиновић”

Шабац

Дарија Теодоровић Мирковић

15

 

 

Тијана Симић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Тамара Рајиновић

15

 

 

Александра Митровић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

15

 

 

Ирена Вешовић

ОШ “Жика Поповић”

Владимирци

Сузана Јовичић Теодоровић

13

 

 

Никола Бошковић

ОШ “Мића Станојловић”

Коцељева

Татјана Јеремић

13

 

 

Мила Ашковић

ОШ “Жика Поповић”

Владимирци

Владимир Старчевић

10

 

 

Владимир Јовичић

ОШ “Жика Поповић”

Владимирци

Владимир Старчевић

-

 

 

VIII РАЗРЕД

 

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА

ШКОЛА

МЕСТО

Име и презиме наставника

Број бодова

Ранг

 

Милица  Илић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

19

I

 

Катарина Џиновић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

19

I

 

Милица Марковић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Славица Лукић

19

I

 

Борис Маринковић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

19

I

 

Александра Срдановић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Зорица Лазић

19

I

 

Милица Живковић 

ОШ „Мајур“

Мајур

Слађана Поповић

18

II

 

Милица  Јаковљевић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

18

II

 

Сандра Веселиновић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Славица Лукић

18

II

 

Нађа Максимовић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

18

II

 

Јелена Илић

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Сања Цвејић

18

II

 

Милица Мушицки

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Живадинка Веселиновић

18

II

 

Наташа Ристић

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Јелена Ћосић Станковић

17

II

 

Наталија Обрадовић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Славица Лукић

17

II

 

Младен Кузмановић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

17

II

 

Николина Арсеновић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Зорица Лазић

17

II

 

Катарина Миловановић 

ОШ „Мајур“

Мајур

Слађана Поповић

16

III

 

Милица Миловановић

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Јелена Ћосић Станковић

16

III

 

Јована Љиљак

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Прњавор

Јелена Ћосић Станковић

16

III

 

Милица Лолић

ОШ „Вук Караџић“

Шабац

Слађана Вујаковић

16

III

 

Александра  Матић

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац

Мила Бабић

16

III

 

Наталија Шобић

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац

Тамара Рајиновић

16

III

 

Наталија Андрић

ОШ „Јеврем Обреновић”

Шабац

Зорица Лазић

16

III

 

Анђела Бојичић

ОШ „Стојан Новаковић”

Шабац

Сања Цвејић

15

 

 

Анђела Обреновић

ОШ “Жика Поповић”

Владимирци

Гордана Вуковић

14

 

 

Теодора Недељковић

ОШ „Николај Велимировић”

Шабац

Љиљана Павловић Дабић

-

 

 

Вести

12. May. 2016 ::
X Школске олимпијске игре

На X Школским олимпијским играма ученика Србије, Николина Мандић VIII 2, ...

више
9. May. 2016 ::
Мали Јанковци - Велики физичари

Пласман Јанковаца на Републичком такмичењу из физике, које је одржано у ...

више
6. May. 2016 ::
Први Јанковци на Првој

Кинескиња из Шапца једина добила петицу из српског! "Једно дете маде ...

више
6. May. 2016 ::
Дружина знања...

Ученици који су се пласирали на републичка такмичења. Јована Милошевић VII ...

више
2. May. 2016 ::
Међународни Дан девојака у ИКТ

На Међународном Дану девојака у ИКТ који је одржан у ...

више
29. Apr. 2016 ::
Мале Олимпијске игре

27.4.2016. године, у хали "Зорка" одржане су Мале Олимпијске игре. ...

више