OШ Јанко Веселиновић - Шабац

Окружно такмичење

16. Mar. 2017 :: 2016/2017.

ФИЗИКА

Иван Гајић 8/1, 100 поена   1. место

Ноеле Гарјетовић 8/1     1. место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Никола Марковић 8/3     1. место

ГЕОГРАФИЈА

Марија Јевтић 8/1    1. место

Андрија Војиновић 7/1   2. место

Лазар Стевановић 7/1    2. место

Стефан Алексић  7/4   3. место

МАТЕМАТИКА

Александра Јовановић 4/1  2. место

Милица Тешић 4/1  2. место

Андреј Поповић 4/1  3. место

 Вукашин Лалатовић 4/2     3. место

Ленка Цвејић 5/1     3. место

Јана Милошевић 5/1      3. место

Јован Живановић 6/4      3. место

Душан Павловић 6/4.      3. место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

Стефан Јокић 8/1  2. место

  Милица Илић 8/4  3. место

 

Честитамо и ученицима који су се пласирали даље на међународном

такмичењу из енглеског језика „HIPPO“, а то су: Јана Лазаревић 4/3, Јован

Живановић 6/4, Лена Милојевић 6/4, Александра Миланковић 8/3 и Андреја

Васић 8/3

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Сашка Тешић 7/1    2. место

Јована Милошевић 8/1   3. место

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Ленка Цвејић  5/1      1. место

Јелена Крстић  7/1    1. место

Сара Каљевић  5/3    2. место

Лана Ђукић   5/1    2. место

Сашка Тешић  7/1    2. место

Валентина Шашић   7/1    2. место

Христина Шашић    7/1    2. место

Аница Радивојевић    6/4    3. место

ГИМНАСТИКА

Девојчице од 1. до 4. разреда 3. место екипно....Теодора Петровић 4/1, Ања Петровић 2/1, Исидора Живановић 3/1, Јана Ненадовић 3/4

Девојчице 5. и 6. разред....3. место екипно...Нађа Гајић 5/1, Вишња Латинкић 5/1, Клаудија Винчић 5/2

 

БИОЛОГИЈА

 

Алекса Војиновић 5/4      1. место

Николина Стојановић 6/1     1. место

 Душан Павловић 6/4       1. место

Ђорђе Шарчевић 6/4       1. место

Стефан Алексић 7/4       1. место

  Ленка Цвејић 5/1       2. место

Андрија Војиновић 7/1      2. место

Валентина Шашић 7/1      2. место

Христина Шашић 7/1        2. место

Андреја Васић 8/3         2. место

Јана Максимовић 8/1     2. место

Борис Илић 5/3      3. место

 

ИСТОРИЈА

Јована Миљковић 8/2    2. место

Јована Милошевић 8/1    3. место

 

Марко Петровић 8/2      3. место

АТЛЕТИКА

РЕПУБЛИЧКИ  КРОС

Андреј Поповић    2. место

 

Окружно такмичење

Такмичења