OШ Јанко Веселиновић - Шабац

Окружно такмичење

28. Mar. 2015 :: 2014/2015.

СРПСКИ ЈЕЗИК - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

  • Нађа Јовановић, 8/2 – 2. место
  • Никола Московљевић, 8/3 – 2. место
  • Марко Лазић, 8/1 – 2. место и пласман на Републичко такмичење

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

  • Јелена Крстић, 5/1 – 1. место
  • Марко Ђапановић, 5/2 – 2. место
  • Теодора Лазаревић, 5/1 – 3. место
  • Валентина Шашић, 5/1 – 3. место
  • Христина Шашић, 5/1 – 3. место
  • Марко Лазић, 8/1 – 2. место

РЕЦИТОВАЊЕ

  • Лена Перишић, 4/1 – 1. место и пласман на Републичко такмичење
  • Лена Вујовић, 6/1 – учешће на окружном такмичењу

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

  • Стефан Марковић, 8/2 – 2. место и пласман на Републичко такмичење
  • Никола Московљевић, 8/3 – 2. место и пласман на Републичко такмичење

ИСТОРИЈА

  • Јована Миљковић, 6/2 – 1. место
  • Марко Лазић, 8/1 – 1. место и пласман на Републичко такмичење
  • Јована Милошевић, 6/1 – 2. место
  • Филип Јакшић, 8/1 – 3. место и пласман на Републичко такмичење

Финале квиза „Велики рат“ 

  • 2. место (Филип Јакшић, 8/1, Марко Лазић, 8/1 и Никола Московљевић, 8/4)

ГЕОГРАФИЈА

  • Лука Влајковић, 7/4 – 3. место

ФИЗИКА

  • Иван Гајић, 6/1 – 2. место
  • Ноееле Гарјетовић, 6/1 – 3. место
  • Милош Милинковић, 7/1 – 3. место
  • Лазар Живановић, 8/2 – 3. место и учешће на Републичком такмичењу

БИОЛОГИЈА

  • Валентина Шашић, 5/1 – 2. место
  • Теодора Лазаревић, 5/1 – 3. место
  • Ђорђе Пауновић, 5/3 – 3. место
  • Јована Миљковић, 6/2 – 2. место
  • Андреja Васић, 6/1 – 2. место
  • Јана Максимовић, 6/1 – 3. место
  • Ивана Цветиновић, 7/2 – 2. место и пласман на Републичко такмичење
  • Екатарина Крајић, 7/3 – 2. место и пласман на Републичко такмичење
  • Стефан Ивановић, 8/3 – 1. место и пласман на Републичко такмичење
  • Никола Московљевић, 8/3 – 1. место и пласман на Републичко такмичење

МАТЕМАТИКА

  • Душан Павловић, 4/1 – 1. место
  • Никола Милићевић, 6/1 – 3. место
  • Милош Милинковић, 7/1 – 3. место
  • Александар Симеуновић, 8/2 – 1. место и пласман на Републичко такмичење
  • Лазар Живановић, 8/2 – 3. место и пласман на Републичко такмичење

ХЕМИЈА

  • Стефан Ивановић, 8/3 – 2. место и пласман на Републичко такмичење

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

  • Лазар Живановић, 8/2 – 1. место
  • Никола Марковић, 6/3 – 1. место

ИНФОРМАТИКА

  • Милош Милинковић, 7/1 – 3. место

ГИМНАСТИКА

Појединачно

  • Јелена Тмушић, 5/2 – 1. место
  • Сања Ђурановић, 5/4 – 2. место

Екипно

  • Девојчице (I–IV) – 3. место
  • Девојчице (V–VI) – 1. место

АТЛЕТИКА

  • 600 метара – Николина Мандић, 6/2 – 1. место
  • 800 метара – Александар Симеуновић, 8/2 – 2. место
  • 100 метара – Александар Вучетић, 8/2 3. место
  • Штафета – Лука Вукић, 8/1; Алекса Неговановић, 8/1; Урош Сарић, 8/1 – 1. место

КОШАРКА

  • Дечаци – 1. место

Документи

 

Окружно такмичење

Такмичења