OШ Јанко Веселиновић - Шабац

Општинско такмичење

12. Mar. 2017 :: 2016/2017.

ФИЗИКА

Јован Живановић 6/4        1. место

Ђорђе Шарчевић 6/4         1. место

 

Ноел Гарјетовић 8/1           2. место

Стефан Јокић 8/1               2. место

 

Иван Гајић 8/1                    3. место

 

Душан Павловић 6/4         похвала

Петар Поповић 7/4           пласман на окружно такмичење

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Стефан Јокић 8/1         3. место

 

МАТЕМАТИКА

Михаило Јанковић 3/1    1. место

 

Јован Живановић 6/4      2. место

Андреј Поповић 4/1         2. место

Милица Тешић 4/1          2. место

Александра Јовановић 4/1   2. место

Вукашин Лалатовић 4/2      2. место

Нађа Тркуља 3/3          2. место

Павле Милићевић 3/1   2. место

 

Стефан Јокић 8/1      3. место

Иван Гајић 8/1         3. место

Лазар Стевановић 7/1  3. место

Ленка Цвејић 5/1       3. место

Теа Шујић 3/1         3. место

Урош Станимировић 3/3  3. место

Уна Петровић 3/1    3. место

Душан Арсеновић 3/1    3. место

Исидора Живановић 3/1   3. место

 

Похваљени ученици: 

Вук Марковић 4/3, Неда Маринковић 3/3, Вук Стојановић 3/4

Пласман на окружно такмичење

Милица Пајић 7/1, Душан Павловић 6/4, Јана Милошевић 5/1

 

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

 

Сашка Тешић 7/1      1. место

 

Теодора Лазаревић 7/1   2. место

 

Христина Шашић 7/1     3. место

Јана Поповић 7/1       3. место

Валентина Шашић 7/1   3. место

 

ИСТОРИЈА

 

Јована Миљковић 8/2    1. место

 

Марко Петровић 8/2    2. место

 

Јована Милошевић 8/1  3. место

Денис Пап 8/2       3. место

Ђорђе Шарчевић 6/4    3. место

Лазар Исаиловић 5/4   3. место

 

БИОЛОГИЈА

 

Валентина Шашић 7/1    1. место

Душан Павловић 6/4     1. место
Николина Станковић 6/1   1. место

Ђорђе Шарчевић 6/4      1. место

Алекса Војиновић 5/1     1. место

Ленка Цвејић 5/1      1. место

 

Јана Максимовић 8/1   2. место

Христина Шашић 7/1    2. место

Стефан Алексић 7/4   2. место

Андрија Војиновић 7/1   2. место

Јана Поповић 7/4     2. место

Даница Арсеновић 6/2   2. место

Милица Симић 6/1     2. место

Борис Илић 5/3     2. место

Нађа Гајић 5/1     2. место

Ленка Марић 5/1   2. место

 

Андреја Васић 8/3   3. место

Јована Миљковић 8/2   3. место

Огњен Ђукић 8/3     3. место

Катарина Симеуновић 7/4     3. место

 

ПРОГРАМИРАЊЕ

Ноел Гарјетовић 8/1    2. место

 

ГЕОГРАФИЈА

Андрија Војиновић 7/1   1.место

Лазар Стевановић  7/1     1.место

Марија Јефтић  8/1    2. место

Стефан Алексић  7/4   2. место

Маја Исаковић  8/5   3. место

 Лука Танасић  7/5   3. место

 Тијана Петковски  7/4   3. место

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Никола Марковић 8/3      1. место

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

 

Наталија Маринковић 6/1   1. место

Јелена Крстић 7/1     2. место

 Ленка Цвејић 5/1     2. место

Валентина Шашић 7/1    3. место

 Јован Живановић 6/4    3. место

Аница Радивојевић 6/4    3. место

Лана Ђукић 5/1            3. место

Сара Каљевић 5/3      3. место

 

На општинској смотри рецитатора пласирали су се на регионално такмичење:

 

Нађа Тркуља 3/3, Андреа Матић 4/1, Валентино Милић 4/3, Огњен Ђукић 8/3 и Лена Вујовић 8/1.

 

Гимнастика

Девојчице од 1. до 4. разреда 1. место екипно....Теодора Петровић 4/1, Ања Петровић 2/1, Исидора Живановић 3/1, Јана Ненадовић 3/4.......Теодора Петровић 1. место појединачно

Девојчице 5. и 6. разред....прво место екипно...Нађа Гајић 5/1, Вишња Латинкић 5/1, Клаудија Винчић 5/2...Вишња Латинкић 2. место појединачно

Девојчице 7. и 8. разред ....Сања Ђурановић 7/4 1. место појединачно

РУКОМЕТ

Дечаци      1. место

Девојчице  3. место

 

 

Општинско такмичење

Такмичења