OШ Јанко Веселиновић - Шабац

Општинско такмичење

28. Mar. 2015 :: 2014/2015.

СРПСКИ ЈЕЗИК - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

  • Никола Московљевић, 8/3 – 1. место
  • Нађа Јовановић, 8/2 – 1. место
  • Марко Лазић, 8/1 – 2. место
  • Даница Милићевић, 8/1 – 3. место

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

  • Јелена Крстић, 5/1 – 1. место
  • Теодора Лазаревић, 5/1 – 1. место
  • Валентина Шашић, 5/1 – 2. место
  • Марко Ђапановић, 5/2 – 2. место
  • Христина Шашић, 5/1 – 3. место
  • Лазар Стевановић, 5/1 – 3. место
  • Јана Максимовић, 6/1 – 3. место
  • Марко Лазић, 8/1 – 2. место
  • Нађа Јовановић, 8/2 – 3. место
  • Никола Московљевић, 7/3 – 3. место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  • Добросав Туфегџић, 8/3 – 1. место
  • Мина Ћирић, 8/1 – 3. место
  • Матија Влајковић, 8/2 – 3. место
  • Лука Ненадовић, 8/2 – 3. место
  • Урош Тасески, 8/2 – 3. место

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

  • Стефан Марковић, 8/2 – 3. место
  • Никола Московљевић, 8/3 – 3. место

ИСТОРИЈА

  • Јована Милошевић, 6/1 – 1. место
  • Филип Јакшић, 8/1 – 1. место
  • Марко Лазић, 8/1 – 2. место
  • Ђорђе Пауновић, 5/3 – 3. место
  • Јована Миљковић, 6/2 – 3. место
  • Лана Деспотовић, 8/1 – 3. место
  • Ђорђе Којић, 8/1 – 3. место

Финале квиза „Велики рат“

  • 2. место (Филип Јакшић, 8/1, Марко Лазић, 8/1 и Никола Московљевић, 8/4)

ГЕОГРАФИЈА

  • Лука Влајковић, 7/4 – 2. место

ФИЗИКА

  • Иван Гајић, 6/1 – 3. место
  • Ноееле Гарјетовић, 6/1 – 3. место
  • Милош Милинковић, 7/1 – 2. место

БИОЛОГИЈА

  • Теодора Лазаревић, 5/1 – 1. место
  • Валентина Шашић, 5/1 – 1. место
  • Екатарина Крајић, 7/3 – 1. место
  • Никола Московљевић, 8/3 – 1. место
  • Ђорђе Пауновић, 5/3 – 2. место
  • Јана Максимовић, 6/1 – 2. место
  • Јована Миљковић, 6/2 – 2. место
  • Андреја Васић, 6/3 – 2. место
  • Ноелле Гарјетовић, 6/1 – 2. место
  • Ивана Цветиновић, 7/2 – 2. место
  • Стефан Ивановић, 8/3 – 2. место
  • Христина Шашић, 5/1 – 3. место
  • Милица Илић, 6/4 – 3. место
  • Ивана Миљковић, 7/2 – 3. место
  • Кристина Максимовић, 8/3 – 3. место
  • Александра Вићић, 8/3 – 3. место

МАТЕМАТИКА

  • Игор Ивановић, 3/2 – 1. место
  • Јана Милошевић, 3/1 – 3. место
  • Борис Илић, 3/3 – 3. место
  • Матеја Пап, 3/3 – 3. место
  • Јован Живановић, 4/2 – 2. место
  • Андреа Милинковић, 4/2 – 2. место
  • Ђорђе Шарчевић, 4/3 – 2. место
  • Ана Јањић, 4/1 – 3. место
  • Душан Павловић, 4/1 – 3. место
  • Николина Ралић, 4/3 – 3. место
  • Милица Поповић, 4/2 – 3. место
  • Лука Којић, 5/3 – 3. место
  • Милош Милинковић, 7/1 – 3. место
  • Александар Симеуновић, 8/2 – 2. место
  • Стефан Ивановић, 8/3 – 2. место
  • Лазар Живановић, 8/2 – 3. место

„МИСЛИША“ Такмичење из математике

  • Јана Милошевић, 3/1 – 1. награда
  • Ленка Марић, 3/1 – 2. награда
  • Ленка Цвејић, 3/1 – 3. награда
  • Душан Павловић, 4/1 – 1. награда
  • Иван Булатовић, 4/2 – 3. награда
  • Јован Живановић, 4/2 – 3. награда
  • Иван Гајић, 6/1 – 2. награда
  • Стефан Јокић, 6/1 – 3. награда

ХЕМИЈА

  • Валентина Николић, 7/2 – 2. место
  • Стефан Ивановић, 8/3 – 2. место
  • Стефан Лазаревић, 7/1 – 3. место
  • Сузана Жабаљац, 7/2 – 3. место
  • Бојан Бојић, 7/3 – 3. место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

  • Лазар Живановић, 8/2 – 1. место
  • Никола Марковић, 6/3 – 2. место

ИНФОРМАТИКА

  • Милош Милинковић, 7/1 – пласман на окружно такмичење

КОШАРКА

  • Девојчице – 1. место
  • Дечаци – 1. место

Документи

 

Општинско такмичење

Такмичења