OШ Јанко Веселиновић - Шабац

Општинско такмичење

6. Mar. 2020 :: 2019/2020

МАТЕМАТИКА

Милица Тешић 7/1                1. место

Емилија Петровић 4/1          1. место

Тамара Ралић 3/2                 1. место

Михаило Јанковић 6/1          2. место

Милутин Пилиповић 5/1       2. место

Николина Цвијановић 4/2     2. место

Јован Гајић 4/2                      2. место

Јован Пауновић 3/3              2. место

Стефан Вуковић 3/3             2. место

Ива Вујанић 3/1                    2. место

Вук Стојановић 6/3              3. место

Данило Павловић 5/1          3. место

Јована Поповић 5/1             3. место

Димитрије Христовић 5/2    3. место

Игор Милошевић 4/6           3. место

Лазар Илић 3/2                    3. место

Тијана Цвејић 3/2                 3. место

Александра Јовановић 7/1 похвала

Ирина Вукадиновић 5/2       похвала

Иван Бишевац 4/1                похвала

Емилија Пајић 4/3                похвала

Нађа Бабић 3/2                    похвала

Александар Пајичић 3/1     похвала

Павле Дрмановић 3/1         похвала

Елена Павловић 3/3           похвала

Лола Човић 3/1                   похвала

ХЕМИЈА

Ленка Цвејић 8/1              2. место

Андреј Поповић 7/1         3. место

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА

Душан Арсеновић 6/1      3. место

Игњат Мишковић 8/3       3. место

ГИМНАСТИКА

Исидора Живановић 6/1  1. место

Вишња Латинкић 8/1        1. место

Нађа Гајић 8/1                   3. место

ФИЗИКА

Михаило Јанковић 6/1      1. место

Милица Тешић 7/1            1. место

Павле Милићевић 6/1      1. место

Марина Богдановић 6/1    2. место

Душан Арсеновић 6/1       2. место

Николина Јефтић 6/1        2. место

Андреј Поповић 7/1           2. место

Александра Јовановић 7/1 2. место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Лазар Јовановић 8/4 - пласман на окружно такмичење

Јана Милошевић 8/1 - пласман на окружно такмичење

Јована Пакљанац 8/1 - пласман на окружно такмичење

Николина Ковачевић 8/4 - пласман на окружно такмичење

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Ана Ђукановић 5/2                3. место

Дамјан Павловић 5/3             3. место

Вук Стојановић 5/3                3. место

ПЛИВАЊЕ

Александар Живковић 2/2    1. место

Данило Пановић 2/1              2. место

Нина Милутиновић 3/1          2. место

ФУДСАЛ

Мушка екипа освојила је пехар и златну медаљу на градском такмичењу.

Боје наше школе бранили су:

Војислав Лукић 7/4, Пеђа Ненадовић 7/4, Андреј Поповић 7/1, Сава Михајловић 7/1, Матеја Пајић 7/1, Вељко Вуковић 7/2, Владимир Ђорђевић 8/1, Андрија Јуришић 8/3, Матеја Остојић 8/2 и Душан Марковић 8/2

 

 

Општинско такмичење

Такмичења